Przedsiębiorstwo grupy Brugg
 
     
 
 
     
 
 
Fabryka w Szwajcarii
Fabryka w Niemczech
 
 

Producent giętkich i sztywnych systemów rurowych

 
 

Przedsiębiorstwo

Firma Brugg Systemy Rurowe jest częścią międzynarodowego Holdingu Brugg Cable. Grupa Brugg prowadzi działalność w 4 obszarach (kable, systemy rurowe, liny metalowe, systemy sterujące procesami). W skład grupy wchodzi prawie 40 przedsiębiorstw-córek w 11 państwach oraz przedstawicielstwa we wszystkich ważnych krajach uprzemysłowionych.
Około 1500 pracowników we wszystkich oddziałach grupy Brugg ściśle ze sobą współpracuje, co przynosi wymierne korzyści naszym klientom: np. wykorzystanie techniki sterującej procesami w sieciach ciepłowniczych.
 
 

Kompetencja

Brugg Rohrsysteme AG i GmbH zajmują się produkcją i wprowadzaniem na rynek systemów rurowych przeznaczonych do bezpiecznego i efektywnego transportu cieczy, gazów i ciepła.

Brugg to niezawodny i kompetentny partner począwszy od doradztwa, poprzez zarządzanie projektem, aż do układania i montażu systemów rurowych, które wykonują nasze wykwalifikowane ekipy montażowe.

Firma Brugg prowadzi działalność w 4 obszarach: ciepłownictwo i chłodnictwo, przemysł, rozwiązania systemowe i stacje paliw.
Jesteśmy w stanie zaoferować optymalne rozwiązania przede wszystkim w przemyśle, gdzie klienci oprócz samego produktu wymagają również doradztwa i przeprowadzenia całej inwestycji. Nasz szeroki asortyment produktów, własna, bardzo dobrze wykształcona i wykwalifikowana ekipa montażowa i wewnętrzny dział techniczny umożliwia oferowanie klientom rozwiązań optymalnie dopasowanych do ich potrzeb.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Produkcja 
 
 

Produkcja 
 
 

Laboratorium 
 
 

Technika, inżynieria 
 
 

Układanie 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mapa strony  |  Stopka redakcyjna
Poleć stronę    
 | Datenschutzerklärung | Privacy Policy
   
Brugg Rohrsystem AG
Industriestrasse 39
CH-5314 Kleindöttingen
 
Tel: +41 (0) 56 268 78 78
Fax: +41 (0) 56 268 78 79

www.pipesystems.com

» Länderwahl
File suche_pl.cfm nicht vorhanden