Przedsiębiorstwo grupy Brugg
 
     
 
 
     
 
 

COOLFLEX

 
 
COOLFLEX
 

 
» Złączki
 
» Osprzęt
 
 

COOLFLEX

- jest systemem rur preizolowanych dla chłodnictwa, przesyłu zimnej wody oraz kanalizacji ciśnieniowej z rurą przewodową z polietylenu (PE100) i izolacją w postaci pianki poliuretanowej (PUR) spienianej CO2
- jest przeznaczony do pracy w temperaturach roboczych od -20°C do +40°C
i przy ciśnieniu roboczym do 16 PN
- jest systemem odpowiednim dla magistral wodociągowych, przewodów rozdzielczych oraz przyłączy budynków stosowanym w sieciach chłodniczych do połączeń z sondami geotermalnymi oraz w celu izolowanego transportu zimnej wody
 
 

Jakość poparta doświadczeniem

COOLMANT i COOLFLEX zyskują na naszym wieloletnim doświadczeniu z systemami preizolowanymi. Jakość jest widoczna w doskonałej zdolności izolacyjnej.
 
 

Energooszczędnie

Nawet przy małej średnicy rur płaszczowych, dzięki minimalnym współczynnikom przewodności cieplnej osiągamy najlepsze wartości izolacyjne. Niewielkie straty redukują znacznie zużycie energii i sprawiają, że chłodnictwo z zastosowaniem rurociągów COOLFLEX i COOLMANT jest inwestycją opłacalną długoterminowo.
 
 

Szybko

Układanie rur COOLFLEX i COOLMANT następuje szybko i bez komplikacji. Mała średnica zewnętrzna, jak również duże długości dostarczanych rur zmniejszają wymiar wykopu, toteż prace budowlane mogą być wykonywane nieprzerwanie. Dzięki dużym długościom rur COOLFLEX możliwe jest prowadzenie chłodniczych sieci rozdzielczych bez dodatkowych połączeń. Zaleta: im mniej połączeń, tym mniejszy nakład pracy przy układaniu przewodów i tym większa niezawodność systemu w czasie użytkowania.
 
 

Niezawodnie

Dla pewnych i niezawodnych połączeń pomiędzy rurami COOLMANT i COOLFLEX oraz połączeń rur z urządzeniami technicznymi całego systemu oferowany jest duży wybór stuprocentowo szczelnych złączek rurowych. Ten obszerny asortyment obejmuje mufy zgrzewane elektrycznie, złącza rurowe i złącza gwintowe. Izolacje płaszcza rurociągu tworzą opatentowane mufy proste CPX-I. Taka konstrukcja stanowi również perfekcyjną ochronę przy rozgałęzieniach. Mufy te montuje się łatwo i szybko dzięki zamknięciom klamrowym, a następnie na miejscu wypełnia pianką poliuretanową.
 
 

Kompetentnie

Komponenty systemów COOLFLEX i COOLMANT do realizacji wydajnych i niezawodnych sieci chłodniczych są dostarczane w krótkim czasie. Szeroki wachlarz osprzętu pozwala znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego projektu. Również w przypadku specjalnej produkcji zapewniamy krótkie terminy dostawy. Łatwa dostępność produktów COOLMANT i COOLFLEX podnosi elastyczność w planowaniu i zapobiega przestojom na budowie.
 
 
* W przypadku zastosowań do ciepłej wody ograniczona żywotność i ciśnienie robocze (zgodnie z DIN 8074)
 
INFORMACJA O PRODUKTACH 
 
 
Prospekt 
Katalog 
PDF Icon  
Cooling Overview 

 
 
Pobierz pliki 
Opis produktu, Osprzęt, Certyfikaty
» więcej informacji
 
 
Chłodnictwo 
 
Portugalia
 

 
 
Mapa strony  |  Stopka redakcyjna
Poleć stronę    
 | Datenschutzerklärung | Privacy Policy
   
Brugg Rohrsystem AG
Industriestrasse 39
CH-5314 Kleindöttingen
 
Tel: +41 (0) 56 268 78 78
Fax: +41 (0) 56 268 78 79

www.pipesystems.com

» Länderwahl
File suche_pl.cfm nicht vorhanden